המלצות  /  עמוד 1

הריני להביע לך בזאת, את מיטב תודתנו והערכתנו על תרומתך הנכבדה, בהופעתך, במוצאי שבת 18.12.04 בסיטי טאוור, הצלחת בכשרון רב, לשמח את ליבותיהם של האנשים שבאו כדי לעזור למען ילדים במצוקה. הריני להביע לך בזאת, את מיטב תודתנו והערכתנו על תרומתך הנכבדה, בהופעתך, במוצאי שבת 18.12.04 בסיטי טאוור, הצלחת בכשרון רב, לשמח את ליבותיהם של האנשים שבאו כדי לעזור למען ילדים במצוקה.


קומיקאי גדול עם נשמה ענקית. אמן שיודע את הקהל להלהיב. זכינו להיות שותפים להופעה - הופעה שקיבלנו בהפתעה... הצלחת אותנו להצחיק עד דמעות, מרוב שמחה התחלנו לבכות. אין בהופעה רגע משעמם, אתה פשוט מלהיב ומהמם. קומיקאי גדול עם נשמה ענקית. אמן שיודע את הקהל להלהיב. זכינו להיות שותפים להופעה - הופעה שקיבלנו בהפתעה... הצלחת אותנו להצחיק עד דמעות, מרוב שמחה התחלנו לבכות. אין בהופעה רגע משעמם, אתה פשוט מלהיב ומהמם.


ברצוני להעלות על גבי מכתב זה את תודתנו והערכתנו על ההופעה המדהימה והנפלאה שהענקת לנו בכנס לקוחות צבר צפון... הופעתך זו השיגה את המטרה אותה רצינו להשיג והחזרנו בכך את קהל הלקוחות הרב שרעננו את שכרונו משנים עברו. ברצוני להעלות על גבי מכתב זה את תודתנו והערכתנו על ההופעה המדהימה והנפלאה שהענקת לנו בכנס לקוחות צבר צפון... הופעתך זו השיגה את המטרה אותה רצינו להשיג והחזרנו בכך את קהל הלקוחות הרב שרעננו את שכרונו משנים עברו.
  1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6